dr n. med Mariusz Bonczar, ortopeda, traumatolog, chirurg. Specjalizuje się w chirurgii ręki. Uznany specjalista w Polsce i na świecie. Związany z Centrum Medycznym Intermed, ul. Rydlówka 44 w Krakowie.

tel: 012 267 05 89, +48 662 186 604

http://www.cmintermed.pl/ 


lek. med. Grzegorz Klauz, specjalista neurochirurg, ortopeda. Zajmuje się leczeniem operacyjnym schorzeń kręgosłupa, aktualnie pracuje na Oddziale Neurochirurgii Szpitala św. Rafała w Krakowie.

tel: +48 663 373 786

http://www.swrafal.pl/


lek. med. Michał Kłosiński, ortopeda, traumatolog. Wykonuje badania diagnostyczne usg układu kostno-stawowego. Pracuje w centrum diagnostyki i leczenia schorzeń ortopedycznych oraz neurochirurgicznych NeuroPedica, ul. Przykopy 13 w Krakowie.

tel: 012 265 00 75, +48 501 710 276

http://www.neuropedica.pl/


lek. med. Stanisław Mariusz Kruk, specjalista ortopeda, traumatolog, specjalizujący się w leczeniu schorzeń narządu ruchu oraz kontuzji sportowych. Obecnie związany ze Scanmed Szpital św. Rafała w Krakowie.

tel: +48 793 556 363

http://www.swrafal.pl/


lek. med. Witold Mierniczek, specjalista ortopeda, traumatolog, zajmujący się leczeniem schorzeń kręgosłupa, biodra, kolana i stopy. Związany z Centrum Medycznym Intermed, ul. Rydlówka 44 w Krakowie.

tel: 012 267 05 89, +48 662 186 604

http://www.cmintermed.pl/


dr n. med. Łukasz Wyrobek, specjalista radiolog. Dyrektor medyczny Zakładu Rentgena i USG Wyrobek sp. z o.o oraz kierownik Pracowni Radiologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Specjalizuje się w diagnostyce obrazowej chorób narządu ruchu (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa RTG).

http://www.rentgen.wyrobek.pl/


mgr fizjoterapii Marcin Ścieżkowski, osteopata.

tel: 032 745 21 28, +48 793 477 366


Reni Sport Centrum Wspinaczkowe zajmuje wiodącą pozycję na rynku usług wspinaczkowych w Krakowie. Współpracujemy w ramach programu partnerskiego. Dla posiadaczy karty członkowskiej Reni Sport oferujemy rabat: 10 % na usługi rehabilitacyjne i usg narządu ruchu oraz 5% na konsultacje ortopedyczne (zniżka nie dotyczy fizykoterapii oraz tapingu).

http://wspinanie.renisport.pl/


Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX, oferuje kompleksowe badania wydolnościowe przeprowadzane na profesjonalnym sprzęcie najwyższej klasy. Oferta skierowana jest do sportowców amatorów oraz zawodników. Dzięki nawiązanej współpracy profesjonalne badania wydolnościowe są możliwe do wykonania w Krakowie.


Agnieszka Koczera, psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego. Absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studium Psychoterapii Integratywnej przy ITiEP w Krakowie. Uczestniczy w superwizji grupowej certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje w Ośrodku Rehabilitacji Narządu Ruchu na Oddziale Neurologii i Rehabilitacji Ogólnoustrojowej oraz prowadzi prywatną praktykę psychologiczną. Psychoterapię oraz sesje rozwoju osobistego opiera o podjeście integratywne.